מהם התוספים הבולטים בפיירפוקס השנה Leave a comment

ֿתוסף שיאפשר לכם להשתמש בקישור גם אם הוא אינו מוצג בצורה ראויה בהודעת הדואר שלכם או בדף האינטרנט אותו פתחתם, תוסף שיאפשר לכם לנקות בצורה מלאה את זיכרון הגלישה, תוסף שאינו מאפשר הפעלת קבצי עוגיות מעבר לאתרים שבאמת זה נחוץ להם ומשמיד אותם בעת מעבר לאתר אחר ותוסף אשר יאפשר לכם לתרגם בקלות מדף האינטרנט בו אתם גולשים באמצעות שירותי התרגום של גוגל-Google Translate.

ארבעת התוספים הללו הם חלק מרשימה של 13 תוספים חדשים לדפדפן פיירפוקס שנבחרו כטובים ביותר על ידי מוזילה, מי שעומדת מאחורי הדפדפן בעל הקוד פתוח שאמנם איבד קצת מהפופולאריות שלו לאחרונה אך רבים עדיין משתמשים בו בשל היכולת להשתמש בתוספים שנכתבים על ידי המשתמשים עצמם, יכולת שהועתקה על ידי גוגל לגוגל כרום כדי למשוך אליו משתמשים של פיירפוקס.

הבחירה נעשתה בידי צוות מיוחד ומתנדב של מוזילה שבוחר בכל חודש תוסף אחד בולט. השנה התווסף לרשימה תוסף אחד נוסף, יכול להיות בגלל שמדובר בשנת 2013.
הרשימה מקיפה כמעט את כל תחומי השימוש בדפדפן, כולל תוספים שמאפשרים להוסיף יכולות לפקודות הרגילות כמו פתיחת לשונית או רענון הדף. הרשימה מומלצת מאד למי שמשתמש בפיירפוקס שיוכל לראות עוד כמה ניתן להוסיף לדפדפן מעבר למה שחשבו יוצריו. לצפייה ברשימת התוספים לחצו כאן

כתיבת תגובה