הכנת תכנית עסקית לאתר אינטרנט Leave a comment

החלטת שאתה רוצה להרוויח כסף מאתר האינטרנט שלך. יש לך את הכישורים והכישרון, אבל איך אתה מתחיל? יצירת תכנית עסקית תהפוך את רעיון עשיית הכסף מאתר האינטרנט שלך, לעסק אמיתי.
אם תתייחס לעסק שלך ברצינות, כך יתייחסו אליך הלקוחות. קח את מה שאתה עושה ברצינות. הלקוחות הראשונים שלך יהיו החברים והמכרים, והם ישמחו להתחייב לשלם עבור השירותים אותם אתה מוכר באתר שלך.
יש שני דברים עיקריים שהתכנית העסקית שלך צריכה לכלול:
תיאור העסק. תאר את העסק בפירוט רב ככל האפשר. כתוב מי הם הלקוחות שלך, לאיזו נישה האתר פונה, הייה ממוקד, כלול התייחסות לדרך בה אתה מתמודד עם המתחרים.
כספי העסק. זה כולל את עלויות העסק, כמו גם לאיזה סכום אתה זקוק על מנת להתחיל ולאלו רווחים אתה מצפה. סעיף זה כולל: משכורות, מיסים, שכר טרח עורך דין, הוצאות עסקיות דוגמת שכר דירה, חשמל, מחשבים וריהוט, שכר שעתי, שכר שבועי, שכר לסופי שבוע, בעת הצורך.
אם נחלק את סכום ההוצאות שלך לשעות בתשלום, יתקבל בסיס של תעריף לשעה אותו עליך לגבות.
למה אתה זקוק לתכנית עסקית
תכנית עסקית יכולה לסייע לך לקבל מימון ולהגיע ללקוחות נוספים. התכנית מסייעת גם לחזק את נקודות התורפה. אם אתה משתמש בתכנית לשם השגת מימון, תצטרך לבצע מחקר מקיף על הכספים שלך. בנקים וקרנות הון סיכון לא יממנו “ניחושים טובים”. מחקר כספי מקיף יוודא הצלחה לעסק שלך.
אם אתה באמת רוצה להרוויח כסף מהאתר שלך, תכנית עסקית תתרום לך. היא תסייע למיקוד המחשבות שלך.

כתיבת תגובה